Щенки MaliGuards

На честь Дня закоханих ділимося секретами про те, як знайти своє кохання у школі дресирування собак.

Різні причини змушують власників собак звертатися по послуги кінологів, шукати кінологічні клуби, записуватися на заняття зі слухняності. Іноді вони взагалі не пов’язані з вихованцем, тому що окрім дресирування собак на майданчику відбувається ще дуже багато цікавого.

Щенки малинуа MaliGuards и владелец питомника Кшиштоф Полак
Цуценята малінуа Artan та Apache MaliGuards з тренером і заводчиком Кшиштофом Полаком

Кожна нова група, чи то курс виховання цуценя, чи соціалізації для молодих собак, це маленька спільнота. Спочатку люди придивляються один до одного, потім починають знайомитися, спілкуватися. Завдяки спільним заняттям кожен порівнює свої результати з чужими, а інструктор допомагає згуртувати колектив, мотивуючи прагнути досягати все більших успіхів у дресируванні свого собаки. Часто учасники груп зустрічаються після занять, щоб цуценята могли погратися, а люди побалакати, поділитися радощами та прикрощами свого нового досвіду в кінології.

MaliGuards Team. Начало
Групове заняття, проводить інструктор-кинолог Кшиштоф Полак

Саме тому на початку шляху ми обрали для себе формат кінологічний клуб, клуб для тих, хто цікавиться кінологією і займається дресируванням свого собаки щодня. На наших майданчиках ми бачимо народження нових стосунків – дружби, симпатії, а іноді й справжнього романтичного кохання. У нас на очах з’явилися дві нові сім’ї!

Аня і Антон познайомилися в клубі MaliGuards. Зараз вони щасливо одружені.

Особливо радісно бачити, коли разом із собакою на дресирування приходить уся родина, з мамами, татами, дітьми, а ще бабусями, дідусями та далекими родичами. Так, кінологічний клуб стає місцем, де рідні можуть проводити час разом, з користю для кожного, переживати новий досвід, рости і розвиватися як сім’я. Тренування собаки стає практикою взаємодії навіть у складних життєвих ситуаціях. Ми бачили, як пари починали спілкуватися по-іншому, знаходили нові грані один в одному, як змінювалися стосунки між членами сім’ї.

Дружні посиденьки після занять - частина клубної культури

Заняття дресируванням собаки в колективі однодумців перестають бути необхідністю, і стають приємним способом проводити час. Закінчивши курс для цуценят, дуже багато хто вирішує продовжувати навчання і починає готуватися до випробувань, змагань, занурюється у світ кінології з головою. У нашій практиці є випадки, коли виховання собаки переростає зі звичайного захоплення у професійне хобі, а потім у професію.

Кke, MaliGuards Club K9 на соревнованиях, апрель 2019
Спортсмени клубу MaliGuards пройшли стажування і самі стали інструкторами клубу.

На майданчику серед людей із собаками всі рівні – немає ні директорів, ні бухгалтерів, немає різниці у віці та політичних поглядах. Є тільки спільна ідея про те, що вихований собака – це здорово, і заняття дресируванням собаки заряджає людину життєвою енергією.

Лайфхакі від професіоналів. Що потрібно знати, щоб знайти своє кохання серед собачників?

  • Де шукати?

У вихідні собачники зазвичай тусуються на дресирувальних майданчиках. Тут вони найбільш природні, на відміну від виставок і змагань, де градус емоцій зашкалює, і про жодні контакти і мови бути не може!

  • Як обирати?

Дивитись потрібно не на охайність власника, а на доглянутість собаки. Навіть найчистіший і акуратненький дресирувальник через півгодини роботи з собакою покривається візерунками собачих лап і тонким шаром слини, тому оцінювати зовнішність на майданчику безглуздо. Інша річ собака. Оточена безмежною любов’ю власника, собака забезпечена найякіснішою та найкрасивішою амуніцією, а рюкзак дресирувальника набитий наймоднішими іграшками та спорядженням для всього на світі.

  • Як почати розмову?

Скажіть комплімент про собаку. Дуже часто ім’я власника Блека, Діни, Джесі залишається невідомим місяцями, проте про собак ми можемо говорити годинами не перестаючи.

  • Як зав’язати стосунки?

Записатися на дресирування зі своєю собакою до клубу MaliGuards Club K9!

Leave your comment