fbpx

Базовий послух

Базовий послух

10 групових занять

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС

Ваш собака знає команди, але не завжди хоче їх виконувати? Чудово слухається вдома, але на вулиці сам не свій? Побачивши інших собак, котів, пташок, перестає вас чути?

Базові навички послуху допоможуть вирішити більшість проблем у поведінці собаки на прогулянках та у побуті. Записуйтесь на пробне заняття, та дізнайтесь який Курс дресирування у нашому клубі допоможе саме Вам:

Курс «Міський собака» включає
- підготовку до складання міського тестування під егідою КМДА, обов’язкового для усіх пород зі списку «особливо небезпечних»
- відпрацювання таких життєвоважливих навичок як рух поряд на повідку, підзив, витримка, спокійне ставлення до пострілів, різких шумів, характерних для міських умов, до сторонніх людей та собак
- соціалізацію та адаптацію собаки до оточуючого середовища

Курс «Собака-компаньйон»
Побудований на базі національного нормативу КСУ. Включає усі навички та команди, необхідні для складання іспиту та участі у змаганнях з програм BH/VT, СК-1 и СК-2, а саме:
- «красивий» рух поруч на поводку та без нього
- швидка усадка і укладка із руху
- витримка у заданому положенні
- відмова від ласощів із рук сторонніх та з землі
- апортування (підніс предметів за командою)
- правильне ставлення до різких звуків, сторонніх людей, незвичних поверхонь тощо

Групові та індивідуальні заняття базуються на позитивних методах дресирування, з увагою до потреб кожної пари собака-власник.

Немає можливості зустрітися з нами? Записуйтесь на онлайн-консультацію про дресирування та виховання Вашого песика Viber|Telegram +380674808693

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Позвонить Нам