Гостиница для собак

Рано чи пізно кожен власник собаки стикається з неминучою необхідністю залишити собаку більше ніж на півдня, і поїхати у відпустку, відрядження, туди, де з собаками не можна.

Пропонуємо нашу думку про плюси та мінуси різних варіантів перетримки для собак.

Залишити собаку у себе вдома.

Якщо у вас є родич, друг чи знайомий, якому можна довірити свій будинок та собаку – вважайте, вам пощастило. Найголовніша перевага такого варіанту в тому, що собака не отримує додаткової порції стресу від зміни місця та оточення. Все, з чим доведеться миритися вашому вихованцю – це години очікування, поки прийде людина, з якою можна задовольнити свої потреби в їжі, вигулі, спілкуванні, любові та ласці.

Якщо ваш доброволець добре проінструктований і від природи досить відповідальний, то така перетримка для собаки буде майже на радість, адже стороння людина не така вимоглива до нюансів, як ви.

Залишити собаку в чужому будинку.

Схожий варіант, при якому собака разом із новим другом отримує ще й новий будинок, у якому так багато цікавого, чого можна буде пізнавати, поки ви у від’їзді. Єдина вимога до вас – якісний інструктаж обраної вами людини.

Ідеальний варіант такої «обраної», людини, яка напевно порозуміється з вашим собакою, і нічого не зіпсує у вашому дресируючому процесі – це ваш кінолог. Зазвичай собака знає і любить людину, яка допомагає вам з вихованням підопічного, а кінолог добре знає та розуміє вашого собаку. Тож якщо така послуга доступна, перетримка для собаки у свого перевіреного кінолога – один із найкращих варіантів.

Досить багато пропозицій з «домашньою» перетримкою для собак можна знайти на просторах Інтернету, проте будьте пильні – людина, якій ви довірите свій хвостатий скарб, повинна мати не лише окрему кімнату для вашого собаки, а й достатній досвід та кваліфікацію. А найголовніше – він повинен сподобається вашому собаці. Вибираючи «домашню» перетримку, обов’язково познайомтеся з людьми, які доглядатимуть вашого вихованця, і перевірте як вони порозуміються. Адже найважливіше – це максимальний психологічний комфорт вихованця, наскільки це можливо при розлученні собаки з власником.

Готель для собак.

Саме слово «готель» вже говорить про очікуваний професійний рівень сервісів. Якісна відмінність готелю від приватної перетримки для собак – це і організація простору, і місце розташування, і дотримання нормативних розпоряджень, і звичайно персонал.

У штаті готелю для собак обов’язково мають бути кваліфіковані спеціалісти. Приймаючи нового гостя, проводиться огляд, перевіряються дати щеплень за паспортом, фіксуються побажання власника з моціону та інших особливостей вихованця.

Кінолог у готелі для собак відповідатиме за дозвілля гостя під час перетримки собаки. Часто, одночасно з проживанням, можна домовитися і про дресирування, тоді час буде проведено ще й з користю для хвостика.

Наш готель для собак MaliGuards

Учні клубу мають можливість залишати своїх підопічних у своїх кінологів. На базі кінологічного центру в Гатному, під Києвом, маємо можливість розмістити хвостиків у майже домашніх умовах, з усіма зручностями – просторі кімнати, з освітленням, опаленням, прогулярнками з кінологами, харчуванням та розвагами за звичним розкладом.

Більше того, у готелі ми маємо можливість забезпечуємо так зване дресирування «під ключ». Це означає, що собака залишається на перетримці на період від 30 до 45 днів, а наші кінологи займаються з нею дресируванням та соціалізацією, щоб на виході власники отримали вихованого собаку, з яком комфортно і приємно проводити час.

Подопечные кинологов клуба MaliGuards на передержке
Гості готелю MaliGuards 

Який би варіант перетримки для свого обаки ви не вибрали, переконайтеся в тому, що вихованець у безпеці та комфорті чекатиме вашого повернення.

Забронювати номер у нашому готелі можна за телефоном 067 480 86 93

Leave your comment